Karma:2 (Pozytywne oceny-Negatywne oceny)

Definicje (24)

1

2 Thumbs up   0 Thumbs down

faworyt

Uczestnik (drużyna, koń lub zawodnik) uznawany za najlepszego lub mającego największe szanse wygranej.
Źródło pl.unibet-1.com

2

1 Thumbs up   0 Thumbs down

trixie

Zakład kombinacyjny na trzy wydarzenia połączony w trzy zakłady podwójne i jeden potrójny, w sumie cztery zakłady.

3

0 Thumbs up   0 Thumbs down

akumulator

Wielokrotny zakład postawiony na serię wydarzeń. Żeby go wygrać, trzeba przewidzieć prawidłowy wynik wszystkich wydarzeń.

4

bukmacher

Osoba, firma lub organizacja przyjmująca zakłady graczy.

5

dokładny wynik

Zakład postawiony na dokładny wynik meczu lub wydarzenia; może dotyczyć całego meczu lub czasu do przerwy.

6

head-to-head

Jest to zakład o to, który z dwóch uczestników zajdzie dalej w danym wydarzeniu. Jeśli obstawiasz na rezultat trzech zawodników, taki zakład nazywa się Tripe-head.

7

nieparzyste/parzyste

Zakład na to, czy liczba danych wydarzeń (bramek, punktów, rzutów rożnych itd.) będzie nieparzysta czy parzysta, może dotyczyć całego spotkania lub jego części.

8

pewniak

Pewniaki to wydarzenia, co do których wyniku masz pewność. Jeśli uznasz jakieś wydarzenie w kombinacji za pewniaka, tylko kombinacje zawierające to wydarzenie zostaną postawione. Żeby otrzymać... + Czytaj więcej Pewniaki to wydarzenia, co do których wyniku masz pewność. Jeśli uznasz jakieś wydarzenie w kombinacji za pewniaka, tylko kombinacje zawie [..]

9

podwójna szansa

Zakład, w którym można obstawiać jednocześnie dwa (częściowe lub ostateczne) wyniki meczu lub wydarzenia. Dostępne możliwości to: 1X, 12 i X2. 1 – Gospodarze, lub drużyna po lewej stronie oferty. X –... + Czytaj więcej Zakład, w którym można obstawiać jednocześnie dwa (częściowe lub ostateczne) wyniki meczu lub wydarzenia. Dostępne możliwości to: 1 [..]

10

połowa/pełne spotkanie

Stawianie na rezultat do przerwy lub po gwizdku końcowym meczu. Jeśli do przerwy wynik jest 1:0, a mecz zakończy się wynikiem 1:1, wygrywają gracze obstawiający 1/X.